Lampy Przemysłowe LED

Oprawy przemysłowe LED są niezwykle efektywnym i wydajnym źródłem światła dla obiektów takich jak hale produkcyjne, place manewrowe, magazyny, punkty załadunku, parki, ogrody, przydomowe parkingi, obiekty sportowe i inne. Oferowane w naszym sklepie wysokiej jakości oświetlenie przemysłowe LED cechuje się wytrzymałością na zmienne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne, co czynią je niezwykle praktycznym. Przemysłowe lampy bez obaw można zainstalować na zewnątrz - są wodoodporne, lekkie i nie nagrzewają się. Obudowa wykonana została z odlewanego aluminium, bardzo lekkiego i odpornego na korozję. 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego na oświetlenie dla obiektów przemysłowych oraz dokonywania zakupów!

Oświetlenie przemysłowe hal produkcyjnych, magazynowych

Oferujemy Państwu wiele modeli lamp LED przemysłowych o różnej mocy, barwie i kącie padania światła, z których z pewnością wybierzesz taki, który spełni wszelkie Twoje wymagania i oczekiwania. Oprawy przemysłowe i lampy LED są bardzo trwałe - szacuje się, że ich żywotność wynosi nie mniej niż 40 000 godzin pracy. Uważane są za energooszczędny zamiennik metahalogenowych źródeł światła. Pobierają znacznie mniej energii elektrycznej, oferując przy tym wyższą moc świetlną. Przemysłowe oświetlenie LED posiada niski pobór mocy, co sprawia, że jest wyjątkowo tanie w eksploatacji. Nie ma możliwości rozładowania lamp przy użytkowaniu zewnętrznym.

Lampy przemysłowe LED  przeznaczone są do

  • oświetlenia obiektów przemysłowych,
  • oświetlania pomieszczeń magazynowych, warsztatów,
  • oświetlania placów manewrowych, parkingów lub terenu wokół zakładu.

Sprawdzają się zarówno w niskich halach jak i magazynach wysokiego składowania.

Duża wydajność diod LED, różny kąt świecenia, różny stopień szczelności oprawy, barwa światła dostosowana do potrzeb to tylko nieliczne zalety, dzięki którym lampy ledowe zaczęły być wykorzystywane także jako oświetlenie zewnętrzne. Wysoka klasa szczelności takich lamp zapewnia ochronę przed wilgocią, wodą lejącą się strumieniem na obudowę, zapyleniem czy ciałami obcymi.

Co to są stopnie ochrony i czym są normy szczelności? - więcej na ten temat przeczytasz na naszym blogu.

oświetlenie magazynu z oponami

Lampy przemysłowe w technologii LED

Oświetlenie przemysłowe wykorzystujące technologię LED to doskonały wybór. Posiada ono szereg zalet wśród których można wymienić:

  • oszczędność energii - diody LED zużywają nawet to 90% mniej energii niż klasyczne oświetlenie. Są one droższe w zakupie jednak ten koszt szybko się zwraca.
  • długa żywotność - to kolejna przewaga nad zwykłymi żarówkami czy świetlówkami. Producenci gwarantują żywotność takiej lampy na kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt tysięcy godzin. To tak jakby taka lampa świeciła nieustannie przez 4 - 6 lat.
  • nie nagrzewają się - kolejna istotna zaleta tego typu oświetlania. Lampa przemysłowa LED nagrzewa się jedynie nieznacznie, przez co wywołanie pożaru jest zredukowane do minimum.
  • krótki rozruch - świetlówki potrzebują czasu, aby zaświecić pełną mocą. W przypadku lamp w technologii LED rozruch jest natychmiastowy i pełna moc osiągana jest w ułamku sekundy.
  • dowolny kolor i barwa światła - oświetlenie LED dostępne jest obecnie w niemal w każdym kolorze i dowolnej temperaturze barwowej. W przemyśle najbardziej pożądaną jest lampa, która emituje światło barwy białej neutralnej lub zimnej i zapewnia doskonałe oświetlenie miejsca pracy. Im lepiej doświetlone stanowisko, tym sprawniej przebiega praca, a pracownicy popełniają mniej pomyłek. Barwa biała neutralna wzmaga koncentrację i nie męczy oczu. Nie mniej istotny jest też współczynnik oddawania barw CRI. Im większy tym bliżej sztucznemu oświetleniu do tego naturalnego. Na instalacjach przemysłowych i w halach magazynowych współczynnik ten powinien wynosić więcej niż Ra 80.
  • Ochrona środowiska - przemysłowe lampy LED są znacznie bardziej przyjazne dla środowiska. Rzadziej się je wymienia i nie potrzebują znacznie mniej energii niż tradycyjne.

Oprawy przemysłowe LED

Oprawy przemysłowe wykonane w technologii LED to inwestycja na lata. Jeżeli zależy Ci na dobrym oświetleniu miejsca pracy lub terenu wokół firmy i jednocześnie nie chcesz przepłacać, zainwestuj sprawdzone rozwiązania.  

Solarna przemysłowa lampa LED z czujnikiem zmierzchu i ruchu

Systemy oświetleniowe powinny być wydajne i energooszczędne. Sprzedawane w sklepie Azaris lampy to wysokiej jakości źródło światła, które uruchamiać się będzie, gdy wykryje ruch lub po zapadnięciu zmroku. Nie musisz też martwić wysokimi rachunkami za prąd do oświetlenia terenu wokół Twojej firmy. W ofercie znajdziesz lampy solarne, które wyposażone są w akumulatory gromadzące energię elektryczną wytworzoną ze słońca. Taka lampa przemysłowa LED zasilana promieniami słońca jest w stanie świecić przez 4 noce po pełnym załadowaniu akumulatora.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami dostępnych w naszym sklepie lamp przemysłowych i do składania zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl