Filtrowanie
Cena
  • od
    do

Palniki

W galerii naszych produktów do warsztatu znajdą Państwo wyjątkowo praktyczne palniki i zapalniczki gazowe. Sprawdzają się one przede wszystkim w czasie rozpalania grilla czy ogniska, ale z powodzeniem korzystają z nich także modelarze - do formowania tworzyw sztucznych, topienia, rozmrażania (np. zamarzniętych zamków czy kłódek) oraz lutowania niektórych metali. Palniki i zapalniczki zasilane są gazem do zapalniczek. Oferujemy Państwu modele z pojemnikiem do naładowania gazem oraz takie, które wystarczy zainstalować na pełnej puszcze gazu.

Wszystkie produkty z tej kategorii wykonane zostały z materiałów i tworzyw odpornych na wysokie temperatury, a więc praca z nimi będzie całkowicie bezpieczna dla użytkownika. Wytwarzają płomień o temperaturze 1300*C, o wygodnie regulowanym zasięgu. W zależności od modelu, wyposażone zostały w zapalnik piezoelektryczny, dzięki któremu nie ma potrzeby używania zapałek czy zapalniczki do włączenia palnika. Każdy z oferowanych u nas produktów jest fabrycznie nowy i sprzedawany w oryginalnym opakowaniu producenta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do składania zamówień.

Praktyczne zastosowanie palników gazowych

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju palniki gazowe (kuchenki, resza), mające szerokie zastosowanie. Palnik gazowy do podgrzewania np. garnków może posłużyć w terenie, jako doskonała alternatywa standardowej stacjonarnej kuchenki. Dzięki wykorzystaniu przenośnej butli, z łatwością przygotujesz pyszny i ciepły posiłek na biwaku, na rybach, podczas wypadu pod namiot, czy za miasto. Podłączenie małego palnika jest niezwykle proste. Gaz przepływa wężem do odpowiednich dysz kuchenki, gdzie nad regulowanym płomieniem możesz przyrządzać pożywienie dla siebie i współuczestników eskapady.

Oferowane produkty charakteryzuje najwyższa jakość. Palenisko gazowe podtrzymuje stałą temperaturę, dzięki czemu szybko zagotujesz wodę lub na małym ogniu ugotujesz różne dania, dostosowując moc płomienia z pomocą wygodnego regulatora. Niska cena i wysoka jakość stawia nasze produkty w pierwszym rzędzie przenośnych sprzętów biwakowych, które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Małe palniki gazowe do natychmiastowego stosowania

Nasz sklep w swojej ofercie posiada małe palniki, gotowe do natychmiastowego stosowania. Docenisz małe, ergonomiczne rozmiary palnika i wygodny nabój gazowy, które pozwalają pracować bezpośrednio płomieniem. Dzięki uniwersalnemu zastosowaniu nasz palnik sprawdzi się do wszelkich prac związanych z użyciem gorącego powietrza i płomienia.

Działania gorącym powietrzem mini nagrzewnicami to skuteczne rozmrażanie, lutowania różnego rodzaju materiałów, usuwanie farb, opalanie i podgrzewanie powierzchni, drobne prace wulkanizacyjne i inne. Po wykorzystaniu odpowiednich dysz (niedołączonych do ofert) możesz manipulować temperaturą w zależności od potrzeb. Istnieje możliwość pracy podgrzewanym grotem, zależnie od modelu.

Nasze małe palniki nie wymagają stosowania zapłonu zewnętrznego (zapałek i innych źródeł ognia).

Co wyróżnia nasze palniki:

  • wygodna zapalarka
  • w pełni regulowana moc płomienia
  • praca pod różnym kątem
  • zabezpieczenie przed nagłymi zmianami ciśnienia
  • łatwe podłączenie pod nabój gazowy wielkokrotnego użytku (butan)
  • lekkość
  • uniwersalne zastosowanie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl