Wagi

Sklep internetowy Azaris przedstawia szeroką ofertę wag kuchennych, sklepowych i magazynowych. Dzięki naszym elektronicznym wagom możemy precyzyjnie określić ciężar przedmiotów bez względu na miejsce, w którym z nich korzystamy.

Tanie wagi kuchenne

Idealna waga kuchenna powinna być niewielkich rozmiarów, prosta w użytkowaniu i oczywiście jak najbardziej precyzyjna. Elektroniczna waga kuchenna z wyświetlaczem LCD pozwala na odliczenie bardzo dokładnych ilości składników potrzebnych do przygotowania różnego rodzaju potraw czy wypieków.

Precyzyjne wagi sklepowe

Użycie odpowiedniej wagi sklepowej ma duży wpływ na komfort pracy na stanowisku. Niektóre programowalne wagi mogą być wykorzystywane jako wagi samoobsługowe, inne natomiast muszą współpracować z innymi urządzeniami używanymi w lokalach. W naszej ofercie w przystępnej cenie znajdziecie Państwo precyzyjne, wielofunkcyjne wagi wykonane z dobrej jakości materiałów.

Wytrzymałe wagi magazynowe

Oferujemy także wagi, które mają swoje zastosowanie np. w różnego rodzaju magazynach czy na zapleczach sklepów i marketów. Wagi magazynowe w sklepie Azaris to wysokiej jakości produkty o dużym maksymalnym udźwigu, różnych wielkości platformy i solidnej budowie. Mogą pracować na zasilaniu akumulatorowym i sieciowym, dlatego sprawdzają się jako wagi wykorzystywane w terenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl