Wiatrówki

Bez wątpienia, każdy z nas ma własne hobby, zamiłowania i inaczej spędza swój wolny czas. Jedną z pasji związanych z militariami jest strzelanie z wiatrówki do wyznaczonego celu. Zamiast wielogodzinnego siedzenia na kanapie przed telewizorem, wyjście z wiatrówką w teren i strzelanie do wyznaczonego celu może okazać się naprawdę ciekawym zajęciem.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo:

  • Najwyższej jakości wiatrówkę renomowanej firmy Kandar. Sprzęt ten to niewątpliwie jeden z najbardziej popularnych modeli sportowych karabinków pneumatycznych. Wiatrówka jest solidnie wykonana, niezawodna i prosta w obsłudze. Można używać jej niemal przy każdych warunkach atmosferycznych. Urządzenie przystosowane jest zarówno dla praworęcznych, jak i leworęcznych strzelców. Do wiatrówki dołączany jest zestaw niezbędnych gratisów, m. in: praktyczny pokrowiec, latarka, szczotka do czyszczenia i wiele innych.
  • Uniwersalny laser celowniczy. Gadżet emituje czerwony promień lasera i tym samym umożliwia precyzyjne strzelanie. Skupienie wiązki lasera jest bardzo dobre - nawet przy dużych odległościach.
  • Dobrze wyważone śruty o średnicach 4,5 mm oraz 5,5 mm, zapewniające precyzyjną celność.

Zapraszamy do złożenia zamówienia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl