Filtrowanie
Cena
  • od
    do

Żarówki LED

Oświetlenie LED. Żarówki w wyposażone w diody elektroluminescencyjne od wielu lat stanowią ekologiczne i energooszczędne źródła światła. Coraz częściej goszczą w naszych domach z powodu swojej żywotności, wytrzymałości oraz bezawaryjnej pracy przez wiele lat. Jednak to oszczędność energii elektrycznej jest cechą, która często przeważa przy wyporze źródeł światła do domu czy biura. Energooszczędne żarówki pozwalają bowiem na obniżenie ilości prądu zużywanego do oświetlenia pomieszczeń nawet o 90%. Zastosowanie diod LED pozwalają też na dopasowanie barwy światła do naszych potrzeb.

W sklepie internetowym Azaris znajdziesz szeroki wybór żarówek LED. Oferujemy wiele modeli z różnorodnymi typami gwintów - żarówki liniowe, z diodami SMD oraz żarówki ozdobne, a także z czujnikami ruchu, zmierzchu i dźwięku. Dzięki tak dużemu wyborowi żarówek każdy z Państwa może z łatwością wybrać w naszym sklepie taki model, który najlepiej spełni wszelkie jego oczekiwania i będzie pasował do posiadanego typu lampy.

Szczególnie ciekawą opcję stanowią dostępne w tej kategorii żarówki z czujnikami ruchu, dźwięku i zmierzchu - dzięki ich zastosowaniu oświetlenie Państwa pomieszczeń staje się oszczędne, bowiem żarówka emituje światło tylko wtedy, gdy jest to potrzebne i automatycznie wyłącza się po określonym czasie. Żarówki LED są wyjątkowo tanie w eksploatacji, trwałe i żywotne - czas ich bezawaryjnej pracy szacuje się na aż 30 000 godzin. 

Wybierając żarówkę LED należy zwrócić na następujące parametry:

- moc - im większa tym więcej żarówka LED generuje światła ale też pobiera większą ilość prądu z sieci. Należy pamięta, że technologia LED pobiera mniej prądu niż tradycyjne oświetlenie,

- barwa światła - inaczej temperatura barwowa wyrażona w Kelvinach, która pozwala nam określić czy żarówka LED da nam światło ciepłe czy zimne. Barwa światła powinna być dobrana w zależności od funkcji pomieszczenia.

- kąt świecenia - czyli jak wielki obszar jest w stanie oświetlić pojedyncze źródło światła

- gwint - przed zakupem upewnijmy się, że żarówka pasuje do naszych opraw 

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo żarówki o różnej barwie emitowanego światła, mocy i kącie emitowanego światła. Doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach mieszkalnych, w biurze, warsztacie czy sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z opisami naszych żarówek LED i do składania zamówień.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl